Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
30°C
14°C
JUTRI
30°C
14°C
Deli
6286

Otvoritveni atletski miting

Bled - 22. aprila se  je v prijetnem, malce hladnem vremenu, odvijalo in na srečo prireditelja AD Bled, tudi uspešno končalo atletsko tekmovanje za pionirje. Nastopili so vsi, ki so bili v starostnih skupinah od U8 pa do U16. Na blejski stadion so prišli mladi atleti z vse Slovenije, med drugim tudi naši tradicionalni obiskovalci iz AK Piran .

Atleti AD Bled so ponovno uspešno tekmovali. Dobro in borbeno so  zastopali domače društvo,  dosegli so osebne najboljše rezultate in medalje od prvega do tretjega mesta. Atletskim sodnikom, ki so delili pravico na tekmovanju, časomerilcem, staršem, ki so pomagali pri organizaciji in seveda našim najmlajšim, AD Bled čestita za uspešno izvedbo tekmovanja in organizacijo.

 

Galerija fotografij celotnega dogajanja je na spletni strani AD Bled (www. adbled.si )

 

Robert Bogožalec 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi