Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
18°C
9°C
JUTRI
17°C
11°C
Deli
2284

Mednarodni atletski miting Zvezde prihodnosti

Bled - Zadnjo septembrsko soboto je na blejskem atletskem stadionu potekal mednarodni atletski miting Zvezde prihodnosti - Bled 2017.  V lepem  vremenu in prijetnem vzdušju je miting potekal v pisani druščini mladih atletov  iz Avstrije, Bolgarije, Hrvaške in seveda Slovenije. Preko 200 tekmovalcev se je pomerilo v skokih in tekih na razdaljah od 60m pa vse do 1000m. Vzporedno z dobro organizacijo domačega atletskega društva, obdelavo rezultatov ( Protime – Maribor ), sodniške službe, ki ji je » poveljevala » Liljana Pretnar, so bili za večino tekmovalcev rezultati dobri oziroma najboljši v celotni atletski sezoni. Naši mladi atleti so ponovno dosegli dobre, najboljše rezultate, pokazali dobro znanje atletike, neustrašnost, zmage in seveda borbenost. Pohvaliti je potrebno tudi starše naših atletov, ki so vidno prispevali k nemotenemu poteku tekmovanja. To je bilo zadnje atletsko tekmovanje v sezoni 2017 .

AD Bled čestita vsem atletom za dosežene čase in centimetre, metre.

Rezultati so objavljeni na straneh AZS in AD Bled.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi