Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
0°C
-2°C
SOB.
4°C
0°C
Deli
5730

DRŽAVNO PRVENSTVO V KROŽNIH TEKIH - Zagreb 2018

Atletska sezona je tudi za tekače na srednje proge zelo intenzivna, tako glede treningov kot tudi tekmovanj.    AZS  vsako leto organizira tekmovanje za DP v krožnih tekih v tujini. To pa zato, ker Slovenija nima primerne dvorane za tako tekmovanje. Tokrat je bil gostitelj Zagreb.

Blaž Grabnar in Aleksej Furtula Marušič ( AD Bled )  sta prvikrat tekla 800m na krožni stezi. Dolžina enega kroga je 200m . Tekla sta odlično in prikazala dobro pripravljenost za tekmovanja na prostem, ki se pričnejo v mesecu marcu s cestnimi teki na razdaljah od 5 do10 km . Z aprilom pa je na vrsti stadionska atletika. 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!