Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
15°C
11°C
TOR.
16°C
11°C
5624

5. Brooks- ov tek okoli jezera 2018

Na praznični ponedeljek  in v prelepem sončnem vremenu je v Veslaškem centru na Bledu potekal že peti po vrsti in tradicionalni Brooksov tek okoli jezera. Trasa je prav tako bila tista klasična, dolga 5,8 km. Vzdušje tekmovanja, organizacija AD Bled in dobra volja vseh tekačev je bila v skladu z lepim in sončnim vremenom. Zahvala in čestitke gredo prav vsem - tekmovalcem, prirediteljem, veslaškemu centru, Občini Bled, glavnemu sponzorju ( športna oprema Brooks ), hotelu Ribno in vsem ostalim, ki so kakorkoli pomagali pri sami prireditvi. Upamo le, da bo naslednje leto še boljše in večja udeležba samih tekačev.

Galerija fotografij je na spletni strani AD Bled.

 

AD Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi