Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
3°C
-4°C
SRE.
2°C
-2°C

Pomoč prizadetim v četrtkovem požaru

Kot smo že poročali, je v četrtek zjutraj zagorelo v stanovanju alpskega bloka na Alpski cesti na Bledu. Stanovanje je skoraj popolnoma uničeno. Vse tri osebe iz gorečega stanovanja so reševalci odpeljali na zdravljenje v jeseniško bolnišnico.


Družina po povratku iz bolnišnice zaradi požara nima zagotovljenih prostorov za bivanje, po tragediji so ostali brez vsega. Vsi, ki bi želeli pomagati, svoj denarni prispevek lahko nakažete na podračun Območnega združenja Rdečega križa Radovljica.

Podatki za nakazilo:

Prejemnik: RKS-Območno združenje Radovljica, Gorenjska c. 25, Radovljica

TRR: SI 56   07000 0000487321

Referenca: 00   29022

Koda namena: CHAR

Namen: Humanitarna pomoč- POŽAR KUHAR
Vir fotografij: PGD Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Gaber Mežan 06. 04. 2018

Na 24 ur vam je pisalo Foto: PGD Bled, tako, kot na vseh medijih, razen pri vas, ga. Lukan, prosimo, da spoštujete pravila!!!!!!!!!!!

Bojana Lukan 09. 04. 2018

Sem popravila. Se opravičujem za napako.