Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
12°C
2°C
JUTRI
14°C
5°C

Karitasov dobrodelni projekt "Darilo za prijatelja"

Slovenska karitas se zahvaljuje podjetju Acron, d.o.o. – papirnicam Office&More in galanterijam Bags&More za izvedbo dobrodelna akcija 'Darilo za prijatelja', v okviru katere nam je v teh dneh preda 1000 igrač in ustvarjalnih pripomočkov za otroke iz družin v stiski.

 

Dobrodelna akcija 'Darilo za prijatelja' je potekala v novembru in se decembra nadaljuje. V poslovalnicah Office&More in Bags&More so pripravili nabor določenih izdelkov, ki jih priporočajo za obdarovanje otrok: igrače, ustvarjalne pripomočke in otroške nahrbtnike. V imenu vsake stranke, ki bo v času akcije kupila katero od teh daril, bodo papirnice in galanterije en enak izdelek podarili v dobrodelni namen.

 

Do videa lahko dostopate tudi tu: https://www.youtube.com/watch?v=dOntla713OQ

 

Mojca Kepic,

Karitas

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi