Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
3°C
-2°C
Deli
4163

Sprememba termina za izvedbo Triatlona Bled 2017

Želeli bi vas obvestiti na letošnjo spremembo v datumu Triatlona Bled, ki je bil do sedaj organiziran na prvo soboto v septembru. Letos smo morali zaradi organizacije veteranskega svetovnega prvenstva v veslanju v tem terminu, datum triatlona premakniti iz konca poletnih dopustov na začetek. Tako smo po posvetovanju z Upravno enoto in Turizmom Bled prireditev prestavili na soboto 24. 6. 2017.

 

Letošnji ''tradicionalni'' triatlon v Mali Zaki bo na sporedu že petnajsti po vrsti. Kot ponavadi bo triatlon štel za državno prvenstvo v olimpiku, pokal Alpe Adria in evropski mladinski pokal, kar je zagotovilo, da se bodo prireditve udeležili tekmovalci iz preko 20 držav. Vse to je garant tudi za večje število zasedbe turističnih kapacitet v dnevih pred in po prireditvi, saj predvsem otroci in mladinci pridejo s svojimi starši in udeležbo na tekmovanju izkoristijo še v turistične namene.

Hvala za razumevanje.

Miro Kregar - predsednik organizacijskega odbora

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij