Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
7°C
JUTRI
22°C
6°C
1842

Omejitev obiskov v Splošni bolnišnici Jesenice

Obveščamo vas, da v Internistični službi od 20. 1. 2020 do preklica velja prepoved obiskov zaradi okužb z respiratornimi infekti. V izjemnem primeru je po predhodni najavi in dogovoru z lečečim zdravnikom na oddelku možen 15-minutni obisk ene zdrave osebe.

 

Prepoved obiskov še vedno velja tudi na Oddelku za zdravstveno nego in pri infektivnih bolnikih.

Na ostalih oddelkih so obiski omejeni na eno zdravo odraslo osebo na bolnika, na pediatričnem oddelku je dovoljena prisotnost enega zdravega starša ali skrbnika, na ginekološko-porodniškem oddelku je dovoljen obisk zdravega partnerja.

 

Svojce naprošamo, da se pri vstopu na oddelek najprej zglasijo pri medicinski sestri, kjer bodo dobili natančne usmeritve

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi