Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 12h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
16°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Poletne naložbe v občini


OBČINSKE

| |
24.09.2015      00:03
A A

Poletne naložbe v občiniAvtobusna postaja.
Avtobusna postaja.
Deli:

Dve novi avtobusni postajališči

Na Obrnah in v Podklancu sta bila poleti urejeni dve pokriti avtobusni postajališči iz smeri Bohinja proti Bledu, saj na tej strani vozišča čaka in vstopi največ potnikov. Na drugi strani praviloma samo izstopijo in se tam ne zadržujejo. Avtobusni postajališči sta enaki kot prej postavljena v Spodnji vasi, v Zasipu ali kot jih že vrsto leto poznamo na Bledu npr. pri Unionu ali pri osnovni šoli. Občina bo tudi v letu 2016 nadaljevala s postavljanjem pokritih postajališč v tej celostni podobi. Najprej bodo na vrsti postajališča, ki v tem trenutku še niso primerno urejena ali pokrita.

 

 

Gradnja kanalizacije v Sebenjah

V Zasipu je bil prav tako preko poletja zaključen celoten spodnji sebenjski krak kanalizacije, na katerega se bo lahko na novo priklopilo 20 objektov na blejski in 10 s podhomske strani, ki do sedaj te možnosti niso imeli. Črpališče bo zagnano že v naslednjih tednih, grobo preplastili pa so tudi del razkopane Sebenjske ceste. Do zime se bodo nadaljevala dela Pod hribom, kjer je objektov več, gradnja zaradi ozke ulice težavnejša, pa tudi komunalnih vodov, ki se obnavljajo ali na novo polagajo, je več. Celotna naložba bo tako končana spomladi, ko bo celotno območje tudi na novo asfaltirano in postavljena javna razsvetljava.

 

Dom na Bohinjski Beli

Novembra se bodo nadaljevala dela v notranjosti objekta, in sicer se bodo najprej montirale elektro in strojne inštalacije. Sledila bo še obdelava notranjih sten in tlakov ter druga zaključna dela. Dom bo tako pripravljen za tehnični pregled do konca marca, proti poletju pa bo lahko tudi v polnosti zaživel in ponovno postal središče društvenega življenja v kraju.

Matjaž Berčon, Občina Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo