Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
22°C
8°C
JUTRI
21°C
9°C
Deli
2576

Tango - King milonga

Bled - V organizaciji plesnega studia Labod Bled je potekal plesni večer argentinskega tanga. V prekrasnem ambientu Viteške dvorane na Blejskem gradu se je zbralo lepo število plesalcev in plesalk. Kljub zapleteni logistiki in pomankanju prostora smo s pomočjo članov društva Moj gib Bled in osebja na gradu, izpeljali nepozaben večer. Udeležilo se ga je kar 60 plesalcev iz Urugvaja, Italije, Avstrije, Ukrajine, Bolgarije, Hrvaške in Slovenije. Vsi so bili navdušeni in dejstvo, da je bilo plesišče še vedno polno ob zaključku milonge King, je potrjevalo, da smo se prav odločili. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo Občini Bled in Zavodu za kulturo Bled ter Špeli, Aljažu, Gorazdu,... in vsem članom društva za pomoč. In se že vselimo naslednje milonge!

 

Predsednik društva Janez Medja

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi