Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
10°C
2°C
JUTRI
6°C
7°C
Deli
3775

Priznanje KS Zasip za predstavo Srote

Krajevna skupnost Zasip je v petek, 2. 8. 2019, na slavnostni seji ob krajevnem prazniku podelila posebno priznanje predstavi Srote, ki je na državnem srečanju otroških gledaliških skupin v Novem mestu v mesecu juniju prejela zlato plaketo.

Priznanje je izročil Aljaž Vidic, predsednik KS Zasip, z utemeljitvijo, da sta ustvarjalki Lucija Vidic in Meta Vodnjov prepričali gledalce s pristnim prikazom težkega življenja otrok v sirotišnici in nenehnim hrepenenjem mladih src, da bi bili izbrani, ljubljeni in sprejeti v novo družino. Mladinska gledališka skupina KUD Kamot iz Zasipa se je tako že drugo leto zapored razveselila priznanja na področju kulturnega ustvarjanja.

 

Ana Hlebanja za KUD Kamot

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi