Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
14°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
30°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Klub KULT Bled


KULTURA

| |
26.11.2012      9:34
A A

Klub KULT BledDeli:

Bled, 26. november - Svoja vrata je odprl klub Kult, ki ima pomembno poslanstvo - pripeljati čim več KULTure med nas. In to brezplačno. V KULT-u si prizadevamo za organizacijo koncertov, predstav, igric, predavanj in predstavitev knjig, pesniških, bralnih in filmskih večerov, izobraževanj in podobno.
Odprli smo nov oder, na katerem smo že lahko videli nekaj super koncertov skupin kot so Ana Pupedan, Klemen Klemen, John Doe, Grrizli Madams, New Wave Syria.... V decembru pripravljamo cel kup koncertov od Incurabili do Demolition group. V času, ko oder ni zaseden s koncerti ali ostalimi aktivnostmi - predvsem ob večerih,  bo na odru od začetka decembra naprej otroško igrišče. Tako lahko mame, očetje, varuške, dedki, babice in ostali pridejo na kavo in jo spijejo v miru, medtem ko se otroci igrajo na notranjem igrišču. Od januarja dalje bomo vsako soboto za najmlaše pripravili gledališko predstavo, med tednom pa tudi brezplačne ure pravljic. Vabimo vse glasbene skupine, pisatelje in pesnike, vse, ki bi radi sodelovali pri organizaciji koncertov, se ukvarjali z ozvočevanjem in osvetlitvijo koncertov in ostalih dogodkov, vse ki imajo kaj povedati ali pokazati, da pridejo do nas. Oder in ločena klubska soba sta brezplačno na voljo vsem - posameznikom, društvom, skupinam, ki za svoje ustvarjanje ali sodelovanje potrebujejo prostor. Prostor za koncerte, vaje, srečanja, sestanke ali ustvarjanje je na voljo brezplačno!!!
Enkrat na mesec skupaj z KRŠ organiziramo študentske žure, enkrat mesečno pa KULT  zavzame Blejska elektronska divizija Brejkšnita. Skrbimo, da se vsaj enkrat na mesec pri nas sliši rock, blues, jazz, metal in rap...trudimo pa se, da se nikoli ne sliši NZ muzika!!! Kmalu bomo začeli z jam sesion, pravtako pa z januarjem začenjamo s filmskimi večeri.

 

Ekipa KULT Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo