Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
29°C
15°C
TOR.
28°C
16°C

Podarili dobrote herojem Covid-a

Covidu smo kos!

Nina Šiler je danes pridno razvozila vse dobrote, ki so jih pripravili dobri ljudje za Heroje Covid-a  - zaposlene v zdravstvu.

Zahvaljujemo se udeležencem Medgeneracijskega centra Bled-Radol'ca, društvu Hospic-območnemu odboru Gorenjska za vso peko dobrot, čebelarstvu Noč za med, sadjarstvu Pr' Jernejc za jabolka in sok, Maticu Benetu za planerje in skodelice, oblikovanju Alea2012 ter Ustvarjalni hišici za pozitivne misli na tablicah, ki jih je ustvarila z udeleženkami ter filcana mila in idejni vodji Nini Šiler za organizacijo. 

Srčna hvala vsem❤️

S sloganom Covidu smo kos, vam pošiljamo srčen in sočuten objem. 

Medgeneracijski Center Bled

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi