Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
31°C
18°C
TOR.
30°C
20°C
864

Vital-terapija na domu

Zadovoljstvo strank nam pomeni največ ...

Za vse ostalo smo tukaj mi.

▶️Gospod je pred petimi leti imel operacijo na možganih. V zadnjem letu je hoja postajala vedno manj sigurna, zato je bil večino časa na vozičku. Občasno je hodil, vendar s pomočjo hodulje.
▶️V začetku terapij znotraj programa Vital-terapije je gospod s pomočjo naše terapevtke izvajal vaje za aktivacijo mišic ekstenzorjev in fleksorjev kolka ter kolena. Izvajal pa je tudi vaje za aktivacijo mišic trupa. Skozi sam proces vadbe, je gospod ponovno začel čutiti svoje noge in lažje vstane iz vozička. Tudi sama statična stoja je veliko bolj stabilna.
V nadaljnjem procesu terapij nadaljujejo z vajami za mišično hipertrofijo in uspeh je na dlani.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi