Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
21°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
21°C
30°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vipavska dolina tudi na sejmu v Münchnu


TURIZEM

| |
19.02.2016      10:56
A A

Vipavska dolina tudi na sejmu v Münchnu


V Münchnu je sredi februarja potekal največji turistični sejem na Bavarskem, f.re.e. 2016, ki ga je obiskalo rekordnih 122 tisoč ljudi. Drugo leto zapored se je na sejmu predstavil Turistično informacijski center (TIC) Ajdovščina.


Deli:

V okviru slovenskega razstavnega prostora smo se predstavili kot Vipavska dolina - destinacija aktivnega oddiha, ki v kombinaciji s pristno in kakovostno kulinariko ponuja odlične razloge za krajše počitnice.

Če je Slovenija za Bavarsko konkurenčna, bližnja turistična destinacija, katere glavna prednost je raznolikost na stičišču Alp, Sredozemlja in Panonske nižine, to še posebej velja za Vipavsko dolino, ki na majhnem območju združuje zares številne raznolikosti. Vipavsko dolino odlikujejo ugodni podnebni pogoji za potovanja skozi vse leto, kratka razdalja med Mediteranom in gorskim svetom, primeren teren za pohodništvo, kolesarjenje in vožnjo z motorjem, odlično izhodišče za raziskovanje sosednjih destinacij, lahka dostopnost ... Z vzpostavitvijo kakovostnih turističnih produktov in ustrezno promocijo bi lahko Vipavska dolina na trgih južne Nemčije pridobila veliko gostov, saj je tudi zaradi trenutnih nestabilnih razmer v svetu prav gotovo mamljiva destinacija. 

kp
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.