Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
7°C
2°C
JUTRI
8°C
-2°C
Deli
2818

Turistična zveza Vipavska dolina tik pred ustanovitvijo

Več kot 30 predstavnikov nevladnih organizacij (društev, zasebnih zavodov, ustanov) in posameznikov iz Vipavske doline, ki delujejo na področju turizma, se želi združiti v zvezo. Ustanovni zbor bo v petek, 6. aprila, ob 18. uri v Mladinskem centru Hiša mladih v Ajdovščini.

Pobudniki ideje o vzpostavitvi turistične zveze v Vipavski dolini vabijo na ustanovni zbor Turistične zveze Vipavska dolina. Gre za pomemben korak, ki bo večletni ideji dal pečat. Pomemben del ustanovnega zbora bo sprejem temeljnih dokumentov zveze.

Turistična zveza Vipavske doline ne bo združevala le turističnih in drugih akterjev iz Ajdovščine in Vipave, temveč iz celotne doline od Podnanosa do izliva reke Vipave. Prav čezmejno povezovanje in sodelovanje bi v prihodnosti lahko predstavljalo tisto dodano vrednost, ki bi okrepila turistično zanimivost, prepoznavnost in privlačnost tega območja in s tem v Vipavsko dolino privabila še več raznolikih turistov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij