Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
24°C
6°C
JUTRI
25°C
5°C
Deli
2309

Obiščite nas na Ljubljanski vinski poti

Prihaja prva letošnja Ljubljanska vinska pot, poimenovana Poletna vinska razvajanja, na kateri se bo predstavila tudi destinacija Vipavska dolina.

Dogodek se bo odvijal v soboto, 16. junija 2018 med 11. in 21. uro. Na stojnicah, ki bodo razporejene po Stritarjevi ulici, Mestnem trgu, Cankarjevem nabrežju in Prešernovem trgu, se bo sprehajalcem in sprehajalkam predstavilo preko 60 ponudnikov vrhunske vinske kapljice in odličnih kulinaričnih dobrot iz cele Slovenije.

Vipavsko dolino bodo zastopali: Posestvo Ferjančič, Kletarstvo Petrič, Kmetija Bizjak, Mansus, Monvi, Saksida, San Martin, Vina Guština, Vina Zgonik, Vina Mihelj, Vina Čuk, Vinska klet Koron, Peloz d.o.o. ter TIC Ajdovščina, ki bo obiskovalce informiral o turistični ponudbi Vipavske doline. Dobrodošli!

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi