Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
31°C
14°C
JUTRI
30°C
16°C
Deli
8715

Korošce zanimajo vipavska vina, jedi in poti

Med 8. in 10. aprilom 2016 je v Celovcu potekal turistični sejem Freizeit. Na sejmu so se predstavili ponudniki in destinacije iz različnih koncev Slovenije, med njimi tudi Vipavska dolina.

Za predstavitev turistične ponudbe Vipavske doline v novi podobi smo se trudili v TIC Ajdovščina, v soboto se nam je pridružil tudi Tadej s kmetije Barkola v Dornberku. Obiskovalci sejma so se zanimali za naša vina, tradicionalno kulinariko, za pohodništvo in kolesarjenje, povpraševali so tudi po motorističnih poteh. Avstrijska Koroška je zaradi bližine Vipavski dolini privlačno tržišče, kjer bomo s promocijo nadaljevali tudi v prihodnje.

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi