Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
17°C
-3°C
JUTRI
15°C
-1°C
Deli
8532

Darovi Vipavske v Vipavskem Križu

V Vipavskem Križu se je na velikonočni ponedeljek odprla trgovinica z lokalnimi izdelki Vipavske doline z degustacijskim prostorom. Nahaja se v pritličju Doma krajanov. V trgovinici je moč kupiti različne izdelke lokalnih ponudnikov: vino, pivo, oljčno olje, med, marmelade, sokove, žita, moke, izdelke iz industrijske konoplje, kavo, čaje, mazila, tinkture, rokodelske izdelke ... V trgovinici bodo obiskovalcem na voljo tudi degustacije za dve do osem oseb. Lokalne izdelke lahko kupite tudi v spletni trgovini na www.darovivipavske.si.

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!