Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 13.11.2018

oblačno
Ponoči se bo pooblačilo v vzhodnih krajih, oblačno bo ostalo tudi drugod v notranjosti Slovenije. Jasnilo se bo na Primorskem, kjer bo zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, ob morju 12 °C.
12°C | 16°C
sreda, 14.11.2018
8°C | 20°C
četrtek, 15.11.2018
6°C | 16°C
petek, 16.11.2018
4°C | 13°C
sobota, 17.11.2018
5°C | 12°C
Opozorila
Torek, 13.11.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Brezplačna reklama za turistične pakete


TURIZEM

| |
19.03.2018      14:11
A A

Brezplačna reklama za turistične pakete


Slovenska turistična organizacija (STO) je objavila poziv, ki bi lahko bil zanimiv za ponudnike turističnih storitev v Vipavski dolini. STO bo namreč ponudnikom brezplačno oglaševala njihove turistične pakete.


Deli:

Oglaševanje bo potekalo v šestih valih, od začetka marca do sredine novembra 2018. V kampanjo bo STO vključila pakete, ki se nanašajo na aktivne in družinske počitnice, kulinarično in wellness ponudbo ter ponudbo mest, kulture in festivalov. Paketi morajo biti oblikovani tako, da vsebujejo vsaj eno nočitev, nanašati pa se morajo na tri sezonske sklope (pomlad, poletje in jesen – zima). Zgolj enodnevni izleti oziroma dogodki niso predmet tega javnega poziva.

STO bo oglaševalno kampanjo izvedla na desetih trgih, vključno z ZDA. Opise paketov ponudnikov bo STO prevedla v šest svetovnih jezikov.

Morajo pa ponudniki imeti tudi lastno spletno stran, po možnosti tudi v angleščini in kjer je možna neposredna rezervacija oglaševanega paketa. Roki za prijavo so dokaj kratki, okrog 14 dni od poziva, zato se velja naje pravočasno pripraviti. Spomladanski rok je že potekel, ostajata še poletni in jesensko zimski (skupaj). Rok za oddajo poletnih paketov se bo iztekel 3. aprila.

Javni poziv je objavljen na spletni povezavi: https://www.slovenia.info/razpisi-sto.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 202
Izšla: 30.10.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.