Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
25°C
16°C
JUTRI
28°C
13°C
13667

Sloveniji v čast

smo V počastitev 30-letnice samostojne Slovenije smo v Društvu invalidov Ajdovščina - Vipava 2. julija 2021organizirali balinarski turnir. Športni dogodek je potekal v prostorih ŠC Pale v Ajdovščini. Finančno je balinarski turnir delno sofinancirala Občina Ajdovščina.

Na turnirju so poleg naših sodelovale še moške in ženske ekipe iz Društva invalidov Idrija, Ilirska Bistrica in Dornberk. V prijetnem športnem vzdušju smo kmalu pribalinali zmagovalca. Pokala za 1. mesto sta šla v roke ženske in moške ekipe iz Ilirske Bistrice.

V duhu: »Kar te ne potolče, te okrepi!« smo se razšli s spoznanjem, da več kot zmaga šteje sodelovanje, lepa beseda in druženje. Športni pozdrav domovini!

DI pisarna

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi