Logo MojaObčina.si
DANES
10°C
-2°C
JUTRI
10°C
3°C
Oceni objavo

Plesni center ADC na prvi tekmi v letu 2023

21. januarja je v Dobrovi pri Ljubljani potekalo prvo plesno tekmovanje v letu 2023. Udeležili so se ga le nekateri ADC tekmovalci, ostali se bodo deležili tekmovanja, ki bo prvi vikend v februarju. Vsa ADC družina je ponosna na rezultate plesalcev, posebej tistih, ki so v kategoriji tekmovali prvič.

Čestitke vsakemu plesalcu/plesalki posebej. Za ADC so zmagovalci naši plesalci, ne glede na to ali so stali na stopničkah ali ne. Pomembni so napredek, volja, vztrajnost, predvsem pa izjemna ljubezen do tega, kar počnemo vsi v našem centru plesa.

Rezultati:

- Ella Avdibašič, 4. mesto street show otroci
- Matic in Blaž, 4. mesto HH duo clani
- Doroteja in Amelie, 5. mesto HH duo mlajsi mladinci
- Žana in Lea, 4. mesto HH duo otroci
- Ema Jureš, 39. mesto HH solo mlajse mladinke
- Lana Čučilovič, 46. mesto HH solo mlajse mladinke
- Maša Cotič, 35. mesto HH solo starejse mladinke
- Nick:
- electric boogie starejši mladinci 4. mesto
- hip hop solo battle starejši mladinci 4. mesto
- hip hop solo starejši mladinci 5. mesto
- Kiara, 20. mesto hiphop mladinke
- Evelin, 7. mesto hiphop članice, 5. mesto hiphop battle

Oglejte si tudi