Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo sprva še oblačno a se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
5°C | 19°C
torek, 23.10.2018
5°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
8°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
petek, 26.10.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Koncert Glasbeni zadetek zopet vabi


ŠPORT

| |
23.10.2016      21:58
A A

Koncert Glasbeni zadetek zopet vabi


Žensko nogometno prvenstvo je te dni v polnem teku. V polnem teku pa so tudi priprave na že tretji koncert Glasbeni zadetek, ki ga ajdovske nogometašice že tradicionalno tudi letos pripravljajo v Dvorani Edmunda Čibeja v Lokavcu, 26. novembra ob 19.00.


Deklice ND Primorje do 13 let s trenerjem Markom Bratino
Deklice ND Primorje do 13 let s trenerjem Markom Bratino
Deli:

Koncert Glasbeni zadetek, ki bo, kot se za nogometašice spodobi, tudi letos nogometno obarvan, postaja v našem okolju že kar prepoznavna znamka. Enako velja tudi za nogomet za dekleta, ki nikakor niso več osamljene posameznice, ampak se po ajdovskih zelenicah za žogo podi vedno več predstavnic nežnega spola. Letos nastopajo v okviru NZS s kar petimi selekcijami: deklicami do 11, 13 in 15 let, kadetinjami do 17 let in članicami. Poleg tega skupina deklet nastopa še v ligi Lepota zdravje. Za mlajše se je jesenski del končal prav v teh dneh, dekleta do 15 let so ga okronala z mnogimi zmagami in bodo prezimila tik pod vrhom lige zahod. Čeprav je od začetnih dekliških nogometnih strelov v Lokavcu minilo zgolj pet let, postaja Ajdovščina tako pomemben in vedno bolj uspešen center razvoja primorskega ženskega nogometa. Verjamemo, da gre tudi koncertu Glasbeni zadetek zasluga, da je delo z mladimi zgornjevipavskimi nogometašicami bolj prepoznavno.

Vabimo vas, da se 26. novembra ob 19.00 udeležite koncerta in z nakupom vstopnice pripomorete k razvoju ženskega nogometa v naši dolini. Dekleta pa so se letos še posebej potrudila in pripravljajo tudi srečelov.

BpK
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!