Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, proti jutru bo ponekod nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 15, na Goriškem in ob morju okoli 17 °C.
15°C | 30°C
četrtek, 20.09.2018
16°C | 31°C
petek, 21.09.2018
15°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
18°C | 24°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 24°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Boruta Pahorja povabili v Pale


ŠPORT

| |
14.12.2016      14:25
A A

Boruta Pahorja povabili v Pale


Izjemni rezultati posameznikov in nasploh dobro delo z mladimi v ajdovskem društvu Črn trn so prišli na ušesa tudi predsedniku države Borutu Pahorju, ki je v torek, 13. decembra 2016, pripravil zanje sprejem.


Deli:

V predsedniški palači v Ljubljani je predsednik Pahor gostil Moniko Hrastnik, evropsko podprvakinjo v spustu (down hillu), Mitjo Ergaverja, svetovnega prvaka v štiri krosu, ter oba predsednika (zdajšnjega in prejšnjega) kolesarskega kluba Črn trn iz Ajdovščine Aljaža Kodriča in Klavdija Blažka (na fotografiji z leve). Oba tekmovalca je doletela čast pustiti svoj pečat na zastavi, kjer so zbrani podpisi vseh vrhunskih slovenskih športnikov. Po uradnem delu je sledil sproščen klepet. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport Maja Makovec Brenčič, ki se je na sprejemu za najboljše športnike pridružila predsedniku države, je pohvalila pogum tekmovalcev in obljubila vso pomoč države pri razvoju gravitacijskih disciplin gorskega kolesarstva.

»V Črnem trnu smo ponosni, da tudi na najvišjem državnem nivoju cenijo naše vlaganje v vrhunski šport in delo s mladimi,« je ob tem dejal predsednik KK Črn Trn Aljaž Kodrič in dodal: »Predsednika Pahorja smo povabili, da se nam za dan pridruži in sam izkusi, kako lep šport je gorsko kolesarstvo!«
rl
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 200
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.