Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
32°C
17°C
JUTRI
32°C
19°C

Umetniki za Ukrajino

Ajdovske umetnice in umetniki so se odzvali z dobrodelno akcijo – v Lični hiši so že na razpolago za nakup donirana umetniška dela manjšega formata, od katerih izkupiček bo v celoti nakazan na Karitasov račun za pomoč Ukrajini. .

Lepo vabljeni v Lično hišo v Ajdovščini, kjer je možno kupiti umetniška dela - donacije številnih umetnikov. Pod pokroviteljstvom Slovenske Karitas bo celotni izkupiček tako zbranih sredstev namenjen za pomoč Ukrajini. Naša dobrodelnost, četudi kot kapljica šteje - veliko naših kapljic se bo spremenilo v dobrodelni tok, ki bo osrečil številne pomoči potrebne.

Lična hiša je odprta vsak delovnik med 10. in 13. uro ter med 16. in 18. uro, ob sobotah med 9. in 13. uro. Dobrodošli in že v naprej hvala za vašo velikodušnost.

Za informacije smo na voljo tel;. 040 839 745 ali email: polona@licnahisa.com 

Polona Kunaver Ličen

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi