Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 33°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Sto motoristov darovalo kri


PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
08.05.2017      8:44
A A

Sto motoristov darovalo kri


V Centru za transfuzijsko dejavnost v šempetrski bolnišnici je aprila potekala že 10. krvodajalska akcija motoristov severne Primorske, katere smo se udeležili tudi člani Ajdovskega Moto Kluba Q VEJTR. Letošnje akcije se je udeležilo rekordno število motoristov.


Deli:

Okrog sto se jih je usedlo na transfuzijski stol in darovalo kri. Z dobrodelno akcijo smo zbirali tudi sredstva za nakup medicinskega aparata za mišično elektrostimulacijo. Zbrana sredstva smo popoldan po krvodajalski akciji predali bolnišnici v Stari Gori. Na trgu v Šempetru pri Gorici, ki je bil celo dopoldne poln motorjev, so prisotne pozdravili župan Mestne občine Nova Gorica Matej Arčon, predsednik Rdečega križa Dušan Ambrožič  ter predstavniki motorističnih klubov. Vsem udeležencem krvodajalske akcije čestitamo za pogum in želimo varno vožnjo v novi motoristični sezoni!

Elvis Marc, predsednik Moto Kluba Q Vejtr Wajdušna 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.