Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
5°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
8°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
petek, 26.10.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Varnejši prehodi za pešce


OBČINSKE

| |
16.02.2017      8:07
A A

Varnejši prehodi za pešceDeli:

Prehodi za pešce v središču mesta bodo bolje osvetljeni. Čas je namreč pokazal, da žarnice, ki so bile v luči javne razsvetljave nameščene v sklopu projekta energetske prenove javne razsvetljave, ne svetijo dovolj, prav tako niso imele pravega učinka talne svetilke. Najbolj frekventni prehodi v središču mesta bodo dodatno osvetljeni, luči javne razsvetljave bodo nameščene na obeh straneh ceste. Na tak način bodo urejeni trije prehodi na Goriški cesti ter eden na Tovarniški cesti. Investicijo v vrednosti 15.000 evrov v celoti krije Občina Ajdovščina, vzdrževanje pa bo v domeni KSD Ajdovščina, v sklopu vzdrževanja javne razsvetljave po občini.

Goriška cesta pa bo v pomlad vstopila ozaljšana - gozdarji, ki jih je najela Komunalno stanovanjska družba Ajdovščina, so obrezali drevesa v drevoredu. Vsakih nekaj let jim je namreč treba 'sfrizirati' krošnje. 
sh
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!