Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
8°C
4°C
PET.
6°C
5°C
Deli
13346

Varnejši prehodi za pešce

Prehodi za pešce v središču mesta bodo bolje osvetljeni. Čas je namreč pokazal, da žarnice, ki so bile v luči javne razsvetljave nameščene v sklopu projekta energetske prenove javne razsvetljave, ne svetijo dovolj, prav tako niso imele pravega učinka talne svetilke. Najbolj frekventni prehodi v središču mesta bodo dodatno osvetljeni, luči javne razsvetljave bodo nameščene na obeh straneh ceste. Na tak način bodo urejeni trije prehodi na Goriški cesti ter eden na Tovarniški cesti. Investicijo v vrednosti 15.000 evrov v celoti krije Občina Ajdovščina, vzdrževanje pa bo v domeni KSD Ajdovščina, v sklopu vzdrževanja javne razsvetljave po občini.

Goriška cesta pa bo v pomlad vstopila ozaljšana - gozdarji, ki jih je najela Komunalno stanovanjska družba Ajdovščina, so obrezali drevesa v drevoredu. Vsakih nekaj let jim je namreč treba 'sfrizirati' krošnje. 
sh

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij