Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
10°C
-3°C
Deli
15536

Strugi Hublja in Lokavščka očiščeni pričakali deževje

Tik pred napovednim deževjem in ob nizkem vodostaju je Komunalno stanovanjska družba Ajdovščina v sodelovanju z Gasilsko reševalnim centrom Ajdovščina očistila strugi Lokavščka in Hublja. 'Velike vode' so tako imele bolj prosto pot, saj so iz strug potegnili kar za 1650 kg odpadkov.

V akciji so sodelovali trije delavci KSD Ajdovščina z vozilom in dva člana GRC Ajdovščina, prav tako z vozilom. Struga Hublja je očiščena od mostu v Palah do mostička ob elektrarni ter od sotočja z Lokavščkom do obvoznice. Lokavšček pa je bil očiščen od poslovne stavbe podjetja Taxa do sotočja s Hubljem. Delali so ves dan ter iz vode pobrali kar za 1650 kg odpadkov, za katere so ustrezno poskrbeli v Centru za ravnanje z odpadki (CERO) Ajdovščina.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!