Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, le ponekod v notranjosti Slovenije občasno zmerno oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 12 °C.
4°C | 12°C
nedelja, 18.11.2018
4°C | 10°C
ponedeljek, 19.11.2018
3°C | 8°C
torek, 20.11.2018
4°C | 7°C
sreda, 21.11.2018
1°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 9h
Danes in jutri bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
4°C
12°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Nov kombi za ajdovsko šolo


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
25.09.2018      9:38
A A

Nov kombi za ajdovsko šolo


Osnovna šola Danila Lokarja je prejela novo kombinirano vozilo za prevoz učencev. Občina Ajdovščina ga je kupila za 27.280 evrov. Na prvo vožnjo se je kombi podal takoj po uradni predaji.


Deli:

Ključe kombija Renault (Trafic passenger) z ustrezno opremo sta iz rok Katarine Ambrožič, vodje Oddelka za družbene zadeve Občine Ajdovščina, prevzela ravnateljica OŠ Danila Lokarja Irena Kodele Krašna in hišnik Aleš Bolko. 

Vozilo je dobavilo podjetje Trgo ABC d.o.o., ki je na javni razpis poslalo najbolj ustrezno ponudbo. Dosedanji šolski kombi je star 11 let, prevozil je že 270.000 km in je temu primerno 'utrujen'. Sicer šolski kombi opravi po tri vožnje otrok v šolo in nazaj, vmes pa razvaža malice, skupaj prevozi po dobrih sto kilometrov na dan. Seveda je nepogrešljiv pri prevozih učencev na razna tekmovanja in dogodke, tudi v tujino. Varnost je pri tem seveda na prvem mestu, novo vozilo zato zadošča vsem sodobnim standardom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.