Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
31°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Deli
8947

Krožišče na Goriški dobro napreduje

Gradnjo krožišča na Goriški cesti pri pokopališču sicer kroji vreme, kljub temu dela dobro napredujejo.

Ker gre pri prestavljanju komunalne infrastrukture v glavnem za dela pod nivojem zemljišča, je talna voda velika ovira. Delavci se trudijo, da ob ugodnem vremenu postorijo čim več, kar se vidi tudi že na prvi pogled. Poseben logistični zalogaj predstavlja prestavitev trafo postaje. Elektro Primorska je že nabavila novo opremo, najprej pa bo potrebno urediti vse prevezave, šele nato bodo staro trafo postajo lahko porušili.

V nadaljevanju bodo dela na izgradnji krožišča potekala v fazah – takoj ko bo mogoče (ko bodo bistvena dela opravljena), bo Goriška cesta odprta za promet, zaprt pa bo kos Gregorčičeve mimo pokopališča. Zaključek celotne investicije bo predvidoma aprila.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi