Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
28°C
15°C
ČE.
31°C
14°C
4970

Spodbuja(j)mo mlade na samostojni poslovni poti

Mladinski svet Ajdovščina vabi mlade, tudi mlade po srcu, na spodbudno spletno delavnico. Več o tem, kako odpreti svoj s. p., bomo izvedeli v četrtek, 27. januarja, ob 19. uri na spletni platformi Zoom. Dogodek bo vodil Marko Rondič, direktor Območne obrtno-podjetniške zbornice Ajdovščina.

Na delavnici si bomo ogledali, kako preveriti poslovno idejo in pripraviti poslovni načrt, katere so pravne oblike podjetij in kakšna je njihova obdavčitev. Naučili se bomo osnov varnosti in zdravja pri delu, spoznali druge pogoje za opravljanje dejavnosti in vse, kar potrebujemo za registracijo podjetja. Dogodek sofinancira Ministrstvo za Javno upravo. Udeležba je brezplačna, obvezne so prijave na: info@msa.si.

Ostanite mladi,

vaš Mladinski svet Ajdovščina

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi