Logo MojaObčina.si
DANES
34°C
21°C
JUTRI
33°C
20°C
Oceni objavo

Prostovoljci, dobrodošli v MDPM Ajdovščina.

Društvo si močno prizadeva za negovanje prostovoljstva kot pomembne vrednote v naših življenjih. Zato vabimo posameznike, ki želijo svoj čas, trud ali  znanje deliti z nami, ter so pripravljeni skupaj z nami sooblikovati programe in projekte za otroke, mladostnike in družine. Vsi, ki imate veselje dela z otroki ter ste pripravljeni v svojem prostem času pridobiti neprecenljive izkušnje, krepiti svoje kompetence in izražati svoje talente, ste lepo vabljeni, da se vključite v našo mrežo prostovoljcev. Prostovoljcem ponujamo brezplačno usposabljanje, mentorstvo in podporo, potrdila o opravljenih prostovoljskih urah, vpis kompetenc v lokalne in druge evidence, strokovna in družabna srečanja prostovoljcev, dobre pogoje dela in prijazno okolje.

Poleti bomo izvedli dve letovanji na morju, številne ustvarjalne delavnice v Ajdovščini ter ajdovskih in vipavskih krajevnih skupnostih. 

Prisrčno vabljeni v našo družbo!

 

Oglejte si tudi