Logo MojaObčina.si
JUTRI
28°C
14°C
TOR.
27°C
14°C
Oceni objavo

Pustno rajanje

Na vremensko precej turobno pustno soboto smo se zbrali v dvorani krajevne skupnosti Predmeja in se odločili, da bomo pregnali zimo. V dvorani je bilo vzdušje vse prej kot turobno. Z velikim številom veselih in zanimivih pustnih maškar smo najprej ustvarili raznobarvne likovne izdelke, da bi pa zimo dokončno odgnali, se je druženje nadaljevalo z živahnim pustnim rajanjem ob zabavni glasbi. Ko smo se že nekoliko utrudili, smo se seveda posladkali z odličnimi pustnimi krofi in odžejali s slastnim sokom.

Maškare so ob koncu druženja dvorano zapustile s širokimi nasmeški na obrazu, sladkornimi brki ter z likovnimi izdelki v rokah. Člani sveta krajevne skupnosti se vsem obiskovalcem iskreno zahvaljujemo za zelo lepo preživet popoldan, hkrati pa upamo, da se vidimo tudi naslednje leto vsaj v takem številu.

KS Predmeja

Oglejte si tudi