Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
19°C
6°C
JUTRI
16°C
3°C
Deli

Moja pobuda: Lipov gaj na Colu

Končuje se še trideseti projekt iz prvega kroga participativnega proračuna občine Ajdovščina - ureditev okolice športnega parka Lipov gaj na Colu.

V športnem parku na Colu, ki so mu nadeli ime Lipov gaj, so prizadevni krajani in športni navdušenci že pred leti zgradili balinišče in rokometno igrišče. Skozi Mojo pobudo pa so krajani želeli športni kompleks zaokrožiti oziroma mu dodati nekatere funkcionalne detajle. Tako so na brežinah uredili terase, podprte s kamnitimi zidovi, prehodne poti pa so dodatno osvetljene. Tribune bodo uporabljali navijači ob športnih tekmovanjih, služile pa bodo tudi kot prostor druženja za krajane.

Vrednost del se giblje znotraj višine, ki je določena za projekte iz Moje pobude, se pravi do 15 tisoč evrov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi