Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
6°C
0°C
PET.
4°C
3°C
Deli

Balinišče na Cesti bo dobilo streho

Junija 2015 so Cestnarji slovesno odpirali Dom krajanov, ki je v tem času pošteno poživil življenje krajanov in prevetril utrip krajevne skupnosti. Začenja pa se tudi drugi del ureditve tega dela Ceste, ki prevzema vlogo vaškega središča.

Balinišče bo dobilo streho ter bo z dveh strani zaprto, odprto pa proti jugu in zahodu. V bližini bo urejeno novo otroško igrišče. V sklopu projekta bo na makadamski parceli pred obstoječim domom krajanov urejeno asfaltirano parkirišče. Ocenjena vrednost del je 330.000 evrov, strošek bo v celoti pokril proračun Občine Ajdovščina. Razpis za izbiro izvajalca je v teku, rok izvedbe pa določen – do konca junija 2018. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!