Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
18°C
14°C
JUTRI
19°C
6°C

Primorci beremo 2020

Pohitite, knjige s seznama Primorci beremo 2020 čakajo na vas!

 

Še vedno imate čas, da se pridružite  bralni akciji  primorskih knjižnic in do novembra preberete potrebno število knjig, da si prislužite priznanje in knjižno nagrado. Zaradi kasnejšega začetka bo dovolj, da preberete samo štiri prozna dela in eno pesniško zbirko, skupaj torej le pet knjig. Namesto enega proznega dela si lahko ogledate slovenski film po lastni izbiri. Eno prozno ali pesniško delo slovenskega avtorja je lahko po lastni izbiri.

Letošnji izbor ponuja kar 64 proznih del in 10 pesniških zbirk. Kar 22 naslovov je dosegljivih na biblosu, torej se lahko odločite za branje e-knjige. In ne pozabite izpolniti kazalke. Napišite avtorja in naslov prebrane knjige, ocenite jo z zvezdicami od 1 do 5, dodajte, kaj vam je bilo pri knjigi najbolj všeč (ali pa tudi ne) in seveda pripišite vaše ime in priimek in številko članske izkaznice.

Knjige za bralni projekt Primorci beremo so vam na voljo v vseh oddelkih naše knjižnice: v Ajdovščini, Vipavi, Podnanosu, Dobravljah in na bibliobusu.

 

Več o akciji in seznam knjig najdete na spletni strani: http://primorci.kcktolmin.si/

 

Zdenka Žigon

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi