Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
6°C | 18°C
torek, 23.10.2018
7°C | 19°C
sreda, 24.10.2018
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk veleposlanika Irana v Ajdovščini


GOSPODARSTVO

| |
05.04.2018      10:26
A A

Obisk veleposlanika Irana v Ajdovščini


Ajdovsko občino je obiskal veleposlanik Islamske republike Iran, njegova ekscelenca Morteza Darzi Ramandi. Sprejel ga je župan Tadej Beočanin, predstavil občino in njene poslovne priložnosti.


Deli:

Veleposlanik, ki ga je spremljal drugi sekretar veleposlaništva Javad Nazari Monfared, je naštel panoge in možnosti sodelovanja iranskih in slovenskih podjetij. Veleposlaništvo je pripravljeno pomagati pri vzpostavljanju stikov in organizaciji obiskov naših podjetij v Iranu. Velja seveda tudi obratno.

Nato so se gostoma na kratko predstavile ajdovske družbe, ki bi želele vstopiti na iranski trg oziroma iščejo v tej državi poslovnega partnerja: VRC, Etrade, Tosla, Fam impex, Enoop in Mlinotest, ki sta si ga iranska gosta nato tudi ogledala.

Srečanje je organizirala Razvojna agencija ROD iz Ajdovščine, ki je med ajdovskimi podjetniki in obrtniki izvedla anketo, na katere trge bi želeli razširiti svoje poslovanje, omenjena podjetja pa priložnost vidijo tudi v Iranu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!