Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
19°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
19°C
34°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Dva nova BIO izdelka iz Fructala


GOSPODARSTVO

| |
23.11.2016      11:06
A A

Dva nova BIO izdelka iz Fructala


V Fructalu predstavljajo dva nova BIO izdelka v sklopu blagovne znamke Fructal Superior: Fructal Superior 100 % BIO sadni sok z okusom robide in Fructal Superior 100 % BIO sadno-zelenjavni sok z okusom breskve in korenja. Gre za nova, inovativna okusa, katera je Fructal premierno predstavil oktobra na največjem mednarodnem sejmu SIAL v Parizu.


Deli:

V Fructalu so se odločili, da razširijo blagovno znamko Fructal Superior (ki sicer združuje visoko-kakovostne sokove in nektarje iz skrbno izbranih surovin) še z BIO izdelki, kot posledica vse pomembnejšega trenda v potrošnji, ko BIO izdelki postajajo del našega vsakdana v praktično vseh prehrambenih kategorijah. Okusa, ki ju predstavlja Fructal, sta inovativna in drugačna, z njima pa želijo zadovoljiti potrebe potrošnikov po naravnih, BIO sokovih ter BIO izdelke približati čim širšemu krogu kupcev.

Fructal v mesecu novembru uvaja dva nova BIO izdelka v skupini izdelkov pod blagovno znamko Fructal Superior: sadni sok z okusom robide in sadno-zelenjavni sok z okusom breskve in korenja. Oba izdelka sta 100 % sokova, kar pomeni, da ne vsebujeta dodanega sladkorja in sta pripravljena iz skrbno izbranih BIO surovin. BIO surovine so tiste surovine, kjer celotna nabavna veriga – to je od same pridelave, predelave pa do polnjenja izdelkov - poteka po BIO standardih in je strogo nadzorovana s strani certifikacijskih institucij. Potrošnik lahko prepoznajo BIO izdelek po zelenem evropskem znaku: in napisu SI-EKO-001.

Izdelka sta bila premierno predstavljena na največjem mednarodnem sejmu na področju prehrane SIAL, ki je oktobra potekal v Parizu in sta bila deležna izjemnega zanimanja med obiskovalci.

PR 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.