Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
4°C | 9°C
sobota, 29.04.2017
0°C | 13°C
nedelja, 30.04.2017
-1°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
0°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
4°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uroš Gorišek že v prvem nastopu naravnost ......


ŠPORT

| |
13.09.2015      1:44
A A

Uroš Gorišek že v prvem nastopu naravnost fenomenalenDeli:

Tako kot že nekaj let doslej, se je tudi letos v kranjskem planetu TUS tik pred začetkom nove sezone odvijal turnir, ki ga velika večina tistih, ki v prihodnji sezoni ciljajo visoko, izkoristi kot prvi pravi test forme.

Tako se je v tednu od 31.8. do 6.9. odvijal turnir v bowlingu, ki se ga je udeležilo tudi nekaj naših članov. V kvalifikacijah je nastopilo 58 posameznikov in posameznic. Nekateri so kvalifikacijski nastop odigrali tudi večkrat. Po zaključenih kvalifikacijah je v nadaljevanju nastopilo 16 najboljših igralcev. Na žalost je vstop v nadaljevanje s 1180 in 17. mestom, za točko zgrešil Tomaž Drnovšek. Še malo nižje pod njim pa so končali Miha Štrus (20), Iztok Štrus (39), Marija Prah (44), Lidija Zaletel (48), Jože Prah (50), Tomaž Krafogel (55) in Suzana Zupančič (57). V nadaljevanje pa se je uspelo uvrstiti Urošu Gorišku, ki se je s 1291 doseženimi točkami v šestih igrah in povprečjem 215,2 kvalificiral kot 6.

Tudi potem, ko se je najboljših 16 pomerilo v še eni igri, ki se je prištela kvalifikacijskemu rezultatu, se je Uroš uspel zadržati med osmimi najboljšimi in tako zadržal pravico nastopanja v četrtfinalu. V četrtfinalu pa se je vse pričelo od začetka in nadaljevanje turnirja so se uvrstili tisti štirje, ki so odigrali najvišje štiri igre. Tu pa je Uroša zapustila športna sreča in takoj na začetku igre je Uroš zadel tri splite, ki jih ni uspel podreti. Hkrati pa so ga precej zmedli in do konca igre ni več našel svoje prave igre, ki ga je krasila v predtekmovanju.


Tako je Uroš turnir končal na osmem mestu in na koncu prejel kar tri nagrade, za osvojeno osmo mesto, za odigrano drugo najvišjo igro na turnirju (268) ter za najboljšega igralca med amaterji.


Uroš v letošnjem letu vstopa v ekipo, ki se bo borila za preboj v prvo slovensko ligo, zato mu želimo čim več podrtih kegljev in osvojenih zmag.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!