Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 10.12.2016

jasno
Danes bo pretežno jasno, v Slovenski Istri bo občasno nizka oblačnost. Najvišje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
-7°C | 10°C
nedelja, 11.12.2016
-7°C | 9°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 9°C
torek, 13.12.2016
-4°C | -1°C
sreda, 14.12.2016
-7°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Vabilo na Startup vikend podjetništva z ......


GOSPODARSTVO, ZAVODI

| |
17.03.2015      12:39
A A

Vabilo na Startup vikend podjetništva z družbenim učinkom v TRŽIČU


Med 20. in 22. marcem 2015 bo v Tržiču potekal Startup vikend podjetništva z družbenim učinkom.


Deli:

Zaposleni na Ljudski univerzi Tržič se pogosto srečujemo s posamezniki različnih generacij, ki razmišljajo prodorno in imajo veliko idej, ki bi imele velik družbeni učinek. Te ideje pa, tudi zaradi premalo podjetniškega znanja, najpogosteje ostanejo neuresničene in spregledane. Prav zato, ker nam je mar za ljudi in družbo smo se odločili pristopiti k projektu Ferfl, iniciativi Javnega zavoda Cene Štupar – Center za izobraževanje Ljubljana in Zavoda za razvoj socialnega podjetništva, Uspešen podjetnik. Pri izvajanju projekta sodelujemo z Ljudsko univerzo Radovljica, zato smo projekt poimenovali Ferfl Gorenjska.

 

Ferfl ni navaden feferonček! Ferfl je projekt, ki podpira vse generacije, mlade in starejše, da začnejo razmišljati o boljši prihodnosti, da dobijo idejo, ki bo imela družben učinek, ter da to ne nazadnje tudi uresničijo.

 

Oblikovali smo zelo zanimiv program spodbujanja podjetništva, ki ima družbeni učinek. Verjamemo, da lahko ta program pomaga pri vzpostavljanju drugačnega načina razmišljanja z odmikom od klasičnega podjetništva k družbeno usmerjenemu podjetništvu, kar je tudi cilj celotnega projekta. Želimo namreč spodbuditi ideje, ki niso zgolj drugačne, ampak bodo predvsem nakazale pot, ki bo v prihodnjih letih morala postati vodilo celotnega gospodarskega razvoja.

 

Na Startup vikend se lahko prijavi kdorkoli (z idejo ali brez) do torka, 17. marca 2015 preko spletne strani Ferfl (Gorenjska).

http://www.ferfl.si/prijava-na-startup-vikend/

 

Prijavljeni posamezniki in skupine bodo skozi vikend pilili ideje, nadgradili svoj poslovni plan in se seznanili z uspešno predstavitvijo poslovne ideje. V programu bodo predavali: Tomaž Stritar in  Marko Koštomaj  (Vitko podjetništvo), Alenka Hren (Spirit Slovenija), Sabina Đuvelek (zavod Ypsilon), Lilijana Pahor (področje organiziranja dela), Igor Šober (orodja IKT),  Matej Gaser (Nizkocenovci.si), ter župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic in organizatorji Ljudska univerza Tržič mag. Metka Knific ter Ljudska univerza Radovljica Mateja Rozman Amon.

Projekt sta v celoti podprli Občina Tržič in Občina Radovljica.

 

Projekt Ferfl so podprli tudi številna uveljavljena Gorenjska podjetja in/ali zavodi: Creina d.d., Gorenjka, Record avtomatska vrata d.o.o., Humko d.o.o., Amicus, Osnovna šola Bistrica pri Tržiču, Komunala Tržič, Radio 1, ETS d.o.o., Strugarstvo Peter Torkar, Igel, Območna obrtno-podjetniška zbornica Radovljica, SigiArt, Radio Gorenc, Telekom Slovenije, Ejga za lepše Jesenice, Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje.

Priloge:
MS Office Word 2007-2010
ferflvtrzicu.docx
37752_ferflvtrzicu.docx (604,25 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
December 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
10.12.2016 | Kultura
Menjava domačih daril
12.12.2016 | Družabni dogodki
Dobrodelna dražba prazničnih slaščic
15.12.2016 | Kultura
Predavanje YOSEMITE
16.12.2016 | Družabni dogodki
ŽIVE JASLICE 2016
10.12.2016 | Kultura
Menjava domačih daril
12.12.2016 | Družabni dogodki
Dobrodelna dražba prazničnih slaščic
13.12.2016 | Kultura
Kulturni večer z igralcem PAVLETOM RAVNOHRIBOM
15.12.2016 | Kultura
Predavanje YOSEMITE
16.12.2016 | Družabni dogodki
ŽIVE JASLICE 2016

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo