Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno jasno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 21°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 12°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Koncert Mance Izmajlove v Sv. Andražu


KULTURA, OBČINSKE

| |
21.11.2012      17:20
A A

Koncert Mance Izmajlove v Sv. Andražu


V okviru 14. občinskega praznika Občine Sv. Andraž v Slov. goricah bo v Večnamenski dvorani Vitomarci Manca Izmajlova izvedla enega od svojih 100 srčnih koncertov po Sloveniji


Manca Izmajlova
Manca Izmajlova
Deli:

Manca Izmajlova in Benjamin Izmajlov - mednarodno uveljavljen zakonski par, pevka mezzosopranistka s prelepim glasom in virtuoz violinist, tokrat iz največjih svetovnih glasbenih odrov prihajata na najmanjše slovenske. Serija "100 srčnih koncertov" je niz koncertov po malih kulturnih domovih, z željo napolniti srce čimvečjemu številu poslušalcev - v živo. Glasba ima izmed vseh umetnosti največjo moč na človeška čustva, žal pa je zadnja leta vse bolj poslušamo le prek televizije, radijev in računalnikov.

Koncert, ki mu boste lahko prisluhnili  v Večnamenski dvorani  Vitomarci  v Svetem Andražu, v sredo, 28. novembra, ob 19. uri; bo zaobjemal največje uspešnice Mance Izmajlove iz platinastih albumov Slovanska duša in Slovensko srce in druge najlepše svetovne in slovenske melodije. Po besedah dosedanjih poslušalcev dogodek, ki vam bo napolnil srce za dolgo in ga nikakor ne smete zamuditi!

Več informacij:

www.mancaizmajlova.com, www.benjaminizmajlov.com in  po telefon 070/ 817-437.

Koncerti potekajo v sodelovanju z občinami in kulturnimi društvi zato je lahko cena vstopnic simbolična. Prodaja vstopnic eno uro pred koncertom v Večnamenski dvorani Vitomarci.

Cena vstopnice 8 €! Lepo vabljeni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!