Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
-4°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 7°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Koncert Mance Izmajlove v Sv. Andražu


KULTURA, OBČINSKE

| |
21.11.2012      17:20
A A

Koncert Mance Izmajlove v Sv. Andražu


V okviru 14. občinskega praznika Občine Sv. Andraž v Slov. goricah bo v Večnamenski dvorani Vitomarci Manca Izmajlova izvedla enega od svojih 100 srčnih koncertov po Sloveniji


Manca Izmajlova
Manca Izmajlova
Deli:

Manca Izmajlova in Benjamin Izmajlov - mednarodno uveljavljen zakonski par, pevka mezzosopranistka s prelepim glasom in virtuoz violinist, tokrat iz največjih svetovnih glasbenih odrov prihajata na najmanjše slovenske. Serija "100 srčnih koncertov" je niz koncertov po malih kulturnih domovih, z željo napolniti srce čimvečjemu številu poslušalcev - v živo. Glasba ima izmed vseh umetnosti največjo moč na človeška čustva, žal pa je zadnja leta vse bolj poslušamo le prek televizije, radijev in računalnikov.

Koncert, ki mu boste lahko prisluhnili  v Večnamenski dvorani  Vitomarci  v Svetem Andražu, v sredo, 28. novembra, ob 19. uri; bo zaobjemal največje uspešnice Mance Izmajlove iz platinastih albumov Slovanska duša in Slovensko srce in druge najlepše svetovne in slovenske melodije. Po besedah dosedanjih poslušalcev dogodek, ki vam bo napolnil srce za dolgo in ga nikakor ne smete zamuditi!

Več informacij:

www.mancaizmajlova.com, www.benjaminizmajlov.com in  po telefon 070/ 817-437.

Koncerti potekajo v sodelovanju z občinami in kulturnimi društvi zato je lahko cena vstopnic simbolična. Prodaja vstopnic eno uro pred koncertom v Večnamenski dvorani Vitomarci.

Cena vstopnice 8 €! Lepo vabljeni.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.