Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
8°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
11°C | 13°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

RAZSTAVA DEL S 6. LIKOVNE KOLONIJE KOPE


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
01.11.2012      16:58
A A

RAZSTAVA DEL S 6. LIKOVNE KOLONIJE KOPEDeli:

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Radlje ob Dravi vas vabi v četrtek, 8. novembra, ob 18. uri na odprtje razstave del, ki so nastala na 6. likovni koloniji Kope v Knjižnico Radlje ob Dravi. Kope.

 

Pod idejnim vodstvom kolonije, gospoda Alojza Erjavca, so letos med27. in29. julijem na Kopah že šestič ustvarjali: Leander Fužir iz Črne, Stanko Brodnik (Cico) s Prevalj, Alojz Kreuh s Prevalj, Marjan Gregorc s Prevalj, Alojz Erjavc iz Radelj ob Dravi, Vojko Kumer iz Oplotnice, Emil Krivograd s Prevalj, Štefka Jesenek »Šeša« iz Slovenske Bistrice, Jožica Sobiech iz Radelj ob Dravi, Saša Plevnik iz Dravograda, Jože Kremžar iz Šmartnega pri Slovenj Gradcu, Silvija Veronik iz Maribora in Lucija Gosak iz Radelj ob Dravi. Na ogled bo 24 del, tematsko vezanih predvsem na motive s Pohorja v akrilni in oljni tehniki.

 

Razstavo si boste lahko ogledali vse do 30. novembra 2012.

 

 Koordinatorica OI Radlje ob Dravi                                                                                               

 Cvetka Miklavc

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!