Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 11°C
petek, 28.04.2017
8°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
3°C | 14°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 14°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

RAZSTAVA DEL S 6. LIKOVNE KOLONIJE KOPE


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
01.11.2012      16:58
A A

RAZSTAVA DEL S 6. LIKOVNE KOLONIJE KOPEDeli:

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Radlje ob Dravi vas vabi v četrtek, 8. novembra, ob 18. uri na odprtje razstave del, ki so nastala na 6. likovni koloniji Kope v Knjižnico Radlje ob Dravi. Kope.

 

Pod idejnim vodstvom kolonije, gospoda Alojza Erjavca, so letos med27. in29. julijem na Kopah že šestič ustvarjali: Leander Fužir iz Črne, Stanko Brodnik (Cico) s Prevalj, Alojz Kreuh s Prevalj, Marjan Gregorc s Prevalj, Alojz Erjavc iz Radelj ob Dravi, Vojko Kumer iz Oplotnice, Emil Krivograd s Prevalj, Štefka Jesenek »Šeša« iz Slovenske Bistrice, Jožica Sobiech iz Radelj ob Dravi, Saša Plevnik iz Dravograda, Jože Kremžar iz Šmartnega pri Slovenj Gradcu, Silvija Veronik iz Maribora in Lucija Gosak iz Radelj ob Dravi. Na ogled bo 24 del, tematsko vezanih predvsem na motive s Pohorja v akrilni in oljni tehniki.

 

Razstavo si boste lahko ogledali vse do 30. novembra 2012.

 

 Koordinatorica OI Radlje ob Dravi                                                                                               

 Cvetka Miklavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!