5°C

6 MEDALJ NA MEDNARODNEM TURNIRJU V LJUBLJANI

| |
22.11.2015      19:24

V soboto, 21. novembra 2015 se je v športni dvorani Kodeljevo v Ljubljan, 11 naših članov udeležilo mednarodnega turnirja LJUBLJANA OPEN 2015. Na slednjem je sodelovalo 556 tekmovalcev iz 84 klubov in 10 držav, ki so opravili 683 nastopov. Tekmovanje je bilo vodeno s strani svetovnega logističnega centra Sportdata, ki skrbi za vsa največja tekmovanja v okrilju WKF. V močni mednarodni konkurenci, so naši člani osvojili 6 medalj od tega 3 srebrne in tri bronaste ter dve peti mesti. V kategoriji najmlajših tekmovalcev v katah (-8 let), ki je bila tudi najštevilčnejša, saj je v njej bilo kar 24 tekmovalcev iz 4 držav, sta Benjamin Jelenko in Lampreht Anže osvojila bronasti medalji, Tibor Hmelak pa je v prvem kolu izgubil proti kasnejšemu zmagovalcu. Vid Gorenšek je tekmoval v isti starostni kategoriji kat, vendar absolutni kategoriji ter osvojil srebrno medaljo. Ganzitti Noah in Gorenšek Tilen sta tekmovala v kategoriji kat 8-10 let, pri čemer je Noah osvojil peto mesto. Srebrni medalji v katah sta osvojili Tomažič Eva (8-10 let) in Nia Ganzitti (mlajša kadetinja), ki je izgubila v finalu proti tekmovalki iz Hrvaške v »sumljivih« sodniških odločitvah. Jaša Hmelak in Miha Valenčak, sta zastopala klub v kategoriji borb 10-12 let, vendar sta v skupini 20 tekmovalcev ostala brez medalje. Uspeh naših tekmovalcev je kot zadnji nastopajoči zaključil Bojan Barjaktarovič, ki je v kategoriji borbe kadeti (-57 kg), osvojil bronasto medaljo.