Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Popoldne je na zahodu možen občasen rahel dež. Pihati bo začel južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
2°C | 15°C
torek, 25.04.2017
8°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
7°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 17°C
petek, 28.04.2017
4°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

FARBANCA GOSTILA NAZARSKE UPOKOJENCE


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
07.08.2014      8:07
A A

FARBANCA GOSTILA NAZARSKE UPOKOJENCE


V torek, 5. avgusta 2014, se je kar 50 nazarskih upokojencev zbralo v našem Domu planincev na Farbanci. Udeležili so se tradicionalnega torkovega pohoda, ki ga za svoje člane organizira društvo upokojencev vsak prvi torek v mesecu.


Deli:

Izbira Farbance za cilj izleta ni bila naključna. Veliko upokojencev je članov Planinskega društva Nazarje, ki tudi drugače radi zahajajo na našo planinsko postojanko, saj je na Farbanci vedno lepo in prijetno.

 

Naši upokojenci se zavedajo pomena rekla "Zdrav duh v zdravem telesu", zato z organiziranimi pohodi skrbijo za telesno kondicijo, torej za zdravje telesa. Na koncu izleta pa sledi še družabni del, kjer uresničujejo tudi prvi del rekla.

 

Več kot 50 se jih je udeležilo tokratnega pohoda. Zaradi slabega vremena se od tradicionalnega izhodišča pri "Motorčku" niso podali vsi, ampak so si pot nekateri manj, drugi pa bolj skrajšali.


Na cilju jih je čakal slasten planinski pasulj, pred tem pa jim je predsednica društva upokojencev Vera Pečnik namenila nekaj lepih besed ter vodnike pohodov Pepča, Sandija in Zoro nagradila s praktičnimi darilci.

 

Vsi so se strinjali, da so preživeli čudovit in nepozaben dan.

 

Sklenili so, da bo njihovo poletno druženje na Farbanci postalo tradicionalno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PLANINSKO DRUŠTVO NAZARJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!