Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-2°C | 5°C
ponedeljek, 05.12.2016
0°C | 3°C
torek, 06.12.2016
1°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 6°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Igralci OK SEP Mokronog napredovali v 2. DOL


ŠPORT

| |
02.04.2012      9:10
A A

Igralci OK SEP Mokronog napredovali v 2. DOLDeli:

V soboto 31. 3. 2012 se je z zadnjim krogom 3. državne odbojkarske lige zahod končal tekmovalni del v sezoni 2011/12. Igralci SEP Mokronoga so gostovali v Kranju pri zadnjo uvrščeni ekipi Astec Triglav III. Mokronoški odbojkarji si niso smeli privoščiti spodrsljaja, saj so morali za končno zmago iz Kranja odnesti vse tri točke. Tekma se ni začela po željah Mokronožanov, saj so bili mladi igralci Triglava na začetku zelo razpoloženi v vseh elementih odbojkarske igre. Izkušeni igralci SEP Mokronoga pa so nato stvari postavili na svoje mesto in so tekmo dobili z rezultatom 3:0. To je pomenilo končno prvo mesto na lestvici in napredovanje v 2. državno odbojkarsko ligo. S tem dosežkom smo  izpolnili dolgoletne želje Mokronoških odbojkarskih navdušencev. Iskrene čestitke fantom za tako uspešno sezono. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!