Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

delno oblačno
Zvečer bodo krajevne plohe povsod ponehale. Noč bo večinoma oblačna, le na Primorskem bo deloma jasno. Burja se bo nekoliko okrepila.
6°C | 12°C
petek, 28.10.2016
2°C | 13°C
sobota, 29.10.2016
2°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
4°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

PRAVLJIČNI SVET KRALJA MATJAŽA 2014


OBVESTILA

| |
30.09.2014      9:00
A A

PRAVLJIČNI SVET KRALJA MATJAŽA 2014Deli:

V soboto, 27. 9. 2014 je potekal 5. pravljični svet Kralja Matjaža. Na »lov za izgubljenim zakladom« se je udeležilo veelikooo otrok, spremljali pa so jih starši, sorodniki, vzgojiteljice, učiteljice ter ravnatelj Osnovne šole Mežica Janko Plešnik. Z uvodnim govorom nas je pozdravila predsednica Turističnega društva Mežica Lidija Zapečnik, govor pa je nadaljeval podžupan Občine Mežica Miro Petek.

 

Pot, ki je vodila skozi čudovit svet pravljičnih bitij, ki so povedale vsaka svojo zgodbo in dale namig, kje bi lahko bil izgubljeni zaklad, je vodil razigrani pastirček. Ker so otroci skupaj s pastirčkom našli izgubljeni zaklad, jim je Kralj Matjaž za nagrado odprl skrinjo, ki je bila polna otroškega zaklada (sladkarije). Vsak otrok je našel nekaj zase. Poskrbljeno je bilo tudi za odlično pogostitev še za ostale spremljevalce in iskalce izgubljenega zaklada. Pohvale gredo vsem, ki so organizirali in sodelovali v 5. pravljičnem svetu. Bil je zelo lep pravljični dan.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinsko glasilo Šumc
Številka: 45
Izšla: 27.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.