Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-4°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zimska liga v malem nogometu je zaključena


ŠPORT

| |
12.02.2015      7:43
A A

Zimska liga v malem nogometu je zaključena


Zadnji odločilni krog zimske lige; prvaki Pungi pub, Nedelja zvečer po dveh porazih tega kroga tretja, ŠDK 2 drugi, ŠD Sava brez pokala.


Deli:

Dvanajsti in hkrati zadnji krog je prinesel zmagovalca lige. Po dveh, spet dokaj zanesljivo odigranih tekmah in zmagah, je bil pričakovano veliki zmagovalec lige - Pungi pub, ki je bil na čelu lestvice cel potek lige. Nedeljo zvečer je porazil, sicer zgolj s 3:2, Ni da ni pa kar s 7:3. Osvojil je vseh 33 možnih točk, niso si dovolili presenetiti nikomur. Drugo mesto je spolzelo iz rok Nedelji zvečer. Čeprav se je zdelo, da se to ne bo zgodilo, pa sta Nedelji zvečer poraza s Pungi pubom in Perspektivo v tem krogu dodelila zgolj končno tretje mesto. Malce presenetljivo, se je pred njo na drugo mesto s 23 točkami vrinil ŠDK 2, ki je premagal ŠD Savo in s tremi novimi točkami tako prehitel Nedeljo zvečer, ki pa jih je zbrala 22. ŠD Sava bi si z zmago v zadnjem krogu priborila drugo mesto, kar pa se ji ni posrečilo po porazu s ŠDK 2 z 1:3, tako je ŠD Sava osvojila le borih 19 točk in morala biti zadovoljna z nehvaležnim četrtim mestom. 


Peti Movistar, ki je za četrto ŠD Savo zaostal le dve točki; zbral jih je 17, je izgubil tekmo 3:4 z FC Tahijem. Šesta Perspektiva z enakim številom točk je malce presenetljivo nadigrala Nedeljo zvečer s 4:2. Ni da ni so s 14 točkami zasedli sedmo mesto, osma je Konjšica s točko manj, s še eno tmanj, na devetem mestu pa je FC Tahi. ŠD Škafarji so z 10 točkami osvojili deseto mesto, zadnje tekme s ŠD LIK-om jim ni bilo potrebno odigrati, ker se letos zadnji dvanajsti ŠD LIK z zbranimi tremi točkami ni prišel poslovit od lige. Pred zadnje mesto pa je zasedel Merli s 7 točkami.


Pokale je podelil pomočnik selektorja Katanca Aleš Čeh, ki nas je počastil in razveselil s svojim obiskom v Litiji. To je bilo lepo presenečenje za piko na i, še ene uspešno zimske lige Litija v organizaciji Matetove družbe in FC Litija. Po podelitvi je bila ob lepem obisku Športne dvorane Litija, odigrana zelo zanimiva in v igri izenačena veteranska tekma gostov Olimpije in domačih Matetove družbe, slednji so jo zasluženo dobili s 5:4. 
Še zadnja beseda, tako kot jo je imel na tekmah lige izvrstni sodnik Mito Kos, ki se mu je potrebno ob tej priložnosti še enkrat več zahvaliti za korektno sojenje in sprotni prikaz rezultatov ter prekrškov.


In prav nazadnje velja zahvala vsem sodelujočim ekipam, vsem, ki so pomagali pri organizaciji lige, največja iskrena zahvala pa gledalcem, ki so polnili tribune ob »luštnih« tekmah, ki so v celoti potekale v duhu fair play-a in športnega navijanja. 


Ekipe in gledalce, skratka prijatelje malega nogometa vabimo v svojo družbo spet prihodnjo zimo, v Zimsko ligo Litija 2015/2016.


Boris Doblekar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
26.01.2017 | Šole in vrtci
Ura pravljic
26.01.2017 | Kultura
Abonma: iLUTKA (Gorazd Žilavec in Tina Gorenjak)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.