Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
9°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice €nergija

Brezplačno predavanje o pomenu izvedbe ......


POSLOVNE, OBVESTILA, €NERGIJA

| |
22.10.2013      8:19
A A

Brezplačno predavanje o pomenu izvedbe detajlov pri energetsko varčni gradnjihttp://www.razvoj.si/?lng=sl&t=aktualno&id=1742
http://www.razvoj.si/?lng=sl&t=aktualno&id=1742
Deli:

Brezplačno predavanje o pomenu izvedbe detajlov pri energetsko varčni gradnji, ki bo potekalo v torek, 5. novembra 2013, ob 16. uri v prostorih Energetske pisarne Srca Slovenije v JUB Design Studiu v Dolu pri Ljubljani. 

Preden se lotimo gradnje ali obnove stanovanjskega objekta, običajno ne pomislimo na podrobnosti, na katere bo potrebno paziti pri sami izvedbi del. Starejši stanovanjski objekti na zimo porabijo tudi 3.000 litrov kurilnega olja, kar je več kot 15 litrov kurilnega olja na kvadratni meter ogrevane površine. Ko pa se odločimo za resno energetsko sanacijo ali se pripravljamo na novogradnjo, želimo porabo znižati na manj kot 3 litre/m2 na leto (pri pasivni hiši pa pod 1,5 l/m2 letno) in s tem zmanjšati stroške na okoli 500€ za kurilno sezono. Zato si pomanjkljivosti pri gradnji ali obnovi objekta ne smemo privoščiti. 

Izkušeni svetovalci bodo na predavanju pozornost posvetili detajlom pri: 
-    temeljenju stavbe,
-    hidroizolaciji stavb,
-    vgradnji oken in vrat,
-    izvedbi izolacije ovoja stavbe,
-    izvedbi električnih in strojnih inštalacij.

Več informacij: energetska.pisarna@dol.si 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!