Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno jasno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
1°C | 6°C
četrtek, 19.01.2017
1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-3°C | 5°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 9°C
nedelja, 22.01.2017
-2°C | 9°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
1°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO!


ŠPORT, TURIZEM

| |
27.08.2014      11:40
A A

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO!Deli:

Poletje se res počasi bliža koncu, a obilica padlega dežja omogoča popolno avanturo na reki Soči!

 

Pri Bovec Šport Centru vam nudimo razne vodne aktivnosti, med njimi tudi spust s kajaki ali z raftom. Imamo napihljive kajake, ki omogočajo večjo stabilnost in varnost ter so zato primerni tudi za začetnike. Ponujamo od manj zahtevnih spustov do bolj zatevnih za tiste, ki že imajo nekaj izkušenj.

 

Klasični raft spust Boka - Trnovo prinaša obilo veselja za vse navdušence nad vodnimi športi. Zaradi padlega dežja in večjega vodostaja pa ponuja še več adrenalina! Za vse tiste, ki bi želeli klasični spust spremeniti v celodnevno avanturo, nudimo celodnevni raft. Ta spust je eden naših najljubših, saj meji že na pravo malo odpravo in s svojo dolžino omogoča globlji pogled v skrivnost, ki se imenuje Soča.

 

Več informacij dobite na: http://www.bovec-sc.si/sl/; 031263 623

 

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!