Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
14°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO!


ŠPORT, TURIZEM

| |
27.08.2014      11:40
A A

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO!Deli:

Poletje se res počasi bliža koncu, a obilica padlega dežja omogoča popolno avanturo na reki Soči!

 

Pri Bovec Šport Centru vam nudimo razne vodne aktivnosti, med njimi tudi spust s kajaki ali z raftom. Imamo napihljive kajake, ki omogočajo večjo stabilnost in varnost ter so zato primerni tudi za začetnike. Ponujamo od manj zahtevnih spustov do bolj zatevnih za tiste, ki že imajo nekaj izkušenj.

 

Klasični raft spust Boka - Trnovo prinaša obilo veselja za vse navdušence nad vodnimi športi. Zaradi padlega dežja in večjega vodostaja pa ponuja še več adrenalina! Za vse tiste, ki bi želeli klasični spust spremeniti v celodnevno avanturo, nudimo celodnevni raft. Ta spust je eden naših najljubših, saj meji že na pravo malo odpravo in s svojo dolžino omogoča globlji pogled v skrivnost, ki se imenuje Soča.

 

Več informacij dobite na: http://www.bovec-sc.si/sl/; 031263 623

 

 

 

 

 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!