24°C

ZMAGA ODŠLA V KRŠKO

RD HERZ ŠMARTNO : RK KRŠKO                                     33 : 38 (20 : 22)

Šmartno pri Litiji (07.02.2019), Dvorana Pungrt, gledalcev: 250, sodnika: Marko in Matjaž Pirc, delegat: Maksimiljan Turin.

Herz Šmartno:
M. Sadar (5 obramb), Je. Žižek 1, Ribarič 4, Škrabanja 1, Cirar 2, Berglez 1, Justin 7, Bahovec 2, Zobarič 1, Muratovič (4 obrambe), Sadar 2, Bučar, Avsec 7, Jerina, Kukovica (1 obramba), Žurga 5. Trener: Filip Gradišek.

Krško: Romih 1, Glogovšek 1, Dular, Škafar 4, Sobotič 9, Glaser 10, Kastelic 1, Bogolin (0 obramb), Rantah 4, Deržič, Novak 2, Mlakar 1, Vovk 1, Požeg, Ban 4, Blaževič (14 obramb). Trener: Uroš Šerbec.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 3 (2), Krško 3 (3).

Izključitve: Herz Šmartno 4 minute, Krško 12 minut.

Diskvalifikacije: Toni Glogovšek (40. min) 3x 2 min

Na začetku tekme so gostje povedli 1:3, a so domači nato izid izenačili ter ga držali do 6:6. Nato so gostje nadaljevali z boljšo igro, ter povedli za 4 zadetke. Domači so z hitrimi odgovori le ulovili Krčane, do konca prvega polčasa smo videli zelo veliko zadetkov, kar 42. V drugem polčasu so gostje igrali še bolje, zelo dobro je branil tudi Jure Blaževič. Rezultat se je višal v korist Krčanom, ki so povedli največ za sedem zadetkov. Proti koncu tekme so pri domačih dobili priložnost vsi igralci, zmaga pa je odšla v Krško.